Zděchov - Lačnov 3:2 (2:1)

Góly Zděchov: Sekula , Matuška , Michálek

Diváci: 95

Sestava Zděchov:  Kocourek (Kovařík - ČK)- Zbranek,Hajda P.,Matuška,Kubík- Michálek,x,x- Sekula,Kabrhel("C")

Komentář: Zděchov již od samého začátku hrál lépe a taky dobře kombinoval. Již po začátečním hvizdu se protlačil Zděchov k velké šanci nedokázal ji však proměnit nastřelil pouze tyč.Poté po akci vsítil první gól Jakub Sekula. Hosté však odpověděli velmi rychle a vstřelili vyrovnávající gól.Před první poločasem se do slibné šance dostal Petr MIchálek ale byl faulován a sudí nařídil penaltu na kterou se postavil Zdeněk Matuška a nemýlil se!Po poločase se dlouho nic nedělo až zhruba do 65 minuty kdy svou dělovkou propálil Petr Michálek vše co mu stálo v cestě a domácí vedli už o 2 góly.Za několik minut Ludva Kovařík zachytl míč bohužel až za velkým vápnem a dostal červenou kartu a musel zamířit předčasně do kabin.Nasledoval proto přímý kop a po schrumáži před brankou hosté dotlačili míč až za brankovou čáru!Stav byl 3:2. Poté měli domácí hráči ještě několik šancí ale už jen kontrolovali výsledek!Chtěl bych poděkovat celému týmu za dobře odvedenou hru.