AKTUALITY ZE ZÁPASŮ:

Lužná - Zděchov 2:0 (2:0)

Teter úřadoval. Soupeř byl sice lepší ale šlo získat bod. Tým se sešel nekompletní a to poznamenalo hru. Sudí nám odepřel penaltu a jiné super výroky. Zranil se Pavel Novák. Nechci na to už vzpomínat. Příště vyhrajeme !!!

Zděchov - Střelná 6:0 (2:0)

Z minulého týdne a nevydařeného zápasu v Mikulůvce si celek domácích odnesl ponaučení a od první minuty nenechal nikoho na pochybách , že tentokrát nepřipustí jakoukoliv ztátu bodu. V zápase, který mohl skončit dvouciferným rozdílem, hráči Zděchova s chutí kombinovali a po šesti utěšených akcích rozhodli o výsledku zápasu. V jejich týmu exceloval a famózní střeleckou muškou se blýskl harcovník Josef Kabrhel.

Zdroj:   Jalovec

Mikulůvka - Zděchov  3:3 (2:1)

Děs a hrůza, tak těmito slovy by se dal charakterizovat dnešní zápas v Mikulůvce. V první minutě po nepřesné nahrávce využili domácí rychlý break, který nedokázala obrana Zděchova zastavit, mladý Hajda zaspal a tak se zrodil nejhorší začátek našich v letošní sezóně. Poté se ale Zděchov probudil a doslova přitlačil soupeře na jeho polovinu, což vyústilo zhruba po 20 minutách ve virovnávající branku. O kterou se postaral Jakub Sekula. Poté se hra vyrovnala ale hrubé chyby se kupili dál. V poslední minutě prvního poločasu jsme nepokrili zbýhajícího hráče Mikulůvky a ten po centru ze strany ztrhnul vedení opět na stranu domácích. O přestávce jsme si vše vyříkali a došlo i k vystřídání Hajdy, který nepřesvědčil za Nováka, který měl podpořit ofenzívu. Ovšem i v první minutě druhého poločasu Zděchov znovu po hrubé chybě inkasoval. I za stavu 3:1 se ale mužstvo nepoložilo a bojovalo. Na 3:2 snížil právě střídající Pavel Novák, který pak také nahrál na vyrovnávající branku Petra Michálka. Poté se hra přelévala ze strany na stranu a nakonec mohou být oba týmy vděčné za remízu 3:3. Sudí odpustil domácím penáltu po faulu na výborně hrajícího Sekulu ale poté také přimhouřil oko, když nevyloučil Petra Ezechýla nebo také po faulu ze zadu Stanislava Hajdu.

Zděchov - Jablůnka B  2:1 (0:0)

Úvod dnešního střetnutí našim borcům opět nevyšel. Soupeř z jablůnky posílen o řadu hráčů z A mužstva dělal obraně Zděchova velké problémy. Po 20 minutách se ale hra vyrovnala a přišli šance i na straně domácích. Do poločasu ale šly týmy za nezměněného stavu 0:0. Po změně stran byli hosté opět o chloupek lepší a co do kombinace efektivnější. Jinak tomu ale bylo co do produktivity střelecké. Zděchov využil z minima maximum a díky dvěma krásným trefám Petra Ezechýla, mimochodem nejlepšího střelce ligy (6 branek) se zděchov ujal vedení 2:0. To ale držel jen zhruba 3 minuty, kdy si jeden z hostujících hráčů prošel přez 4 bránící hráče a díky teči obránce Hajdy se štěstím překonal golmana Zděchova. Poté ještě znovu vsítil gool agilní Ezechýl ale ten nebyl uznán pro údajné postavení mimo hru, stejně jako nebyl uznán gool hostí, který padl po faulu na stopera Zděchova. Zděchov ačkoliv poprvé v sezóně inkasoval tak přesto vyhrál nejtěsnějším rozdílem a nadále vede tabulku 4. třídy. Závěrem děkujeme fanouškům, kteří i po né příliš přesvědčivých výkonech znovu přišli podpořit, věřím, že v příštích zápasech to bude už jen lepší.

Sokol Růžďka - Sokol Zděchov    0:2 (0:1)

Ani ve třetím kole nenašel Zděchov přemožitele. Utrpěli jsme výhru. Stejně jako v minulém kole jsme se trápili a dobře fyzicky připravený soupeř nám dělal velké problémy. Naštěstí po chybě obrany domácích potrestal Jiří Machala, když vsítil v závěru prvního poločasu vedoucí branku. Po změně stran měla Růžďka snad jen jednu vážnější šanci, to když nezkušeného Hajdu přeskočil záložník soupeře a hlavičkoval jen těsně nad. Uklidnění přišlo až po brance Petra Ezechýla ze 75 minuty. V utkání plném hrubých chyb byl nakonec šťastnější Zděchov. Vydřené vítěztví potěšilo všechny hráče. Jednání o příchodu Karla Frýdla nabírá obrátek. Zveme všechny milovníky na příští neděli, kdy přivítáme na místním stadionu Sokol Jablůnku B.

Sokol Zděchov - Jasenice    1:0 (0:0)

Včera odehráli naši borci první zápas na domácím hřišti. Předvedený výkon byl hodně žalostný. Tímto bych rád poděkoval všem fanouškům, kteří přišli a taky se omluvil. Celý náš tým se opravdu chtěl předvést v tom nejlepším světle ale místo toho nám nervozita svazovala nohy a to byla voda na mlýn soupeři, který naštěstí svůj tlak nedokázal proměnit v gol. Nicméně díky brance Petra Ezechýla pro přihrávce Petra Hajdy a Petra Michálka jsme zvítězili 1:0. Vítěztví vydřené ale o to cenější. Doufám tedy, že na nás fanoušci nezanevřeli a že příjdou i za 14 dnů, kdy na náš stadion přijede soupeř z Jablůnky. Věřím, že výkon našich borců bude o poznání lepší.

Janová B - Sokol Zděchov   0:11 (0:2)

Tak a je to zase tu, kolotoč mistrovských zápasů. Včera dopoledne sehrál náš oblíbený celek Sokol Zděchov úvodní střetnutí na hřišti nedaleké Janové. Nutno říct, že v úvodních 30 minutách nás soupeř dostal pod mírný tlak, který ale dobře fungující obrana ve složení Petr Zbranek, Josef Kubík, Josef Kabrhel a Petr Hajda snadno odrazila. V závěru poločasu se vyplatila důslednost skvěle hrajícího Petra Ezechýla který po nenápadné střele, kterou golman domácích neudržel, snadno dorazil a vstřelil tak první branku střetnutí. Do poločasu ještě po skvělé technické střele, která pravda v mlínici těl několikrát změnila směr upravil na 0:2 Stanislav Hajda. Po přestávce přestalo pršet a naši sokolové na soupeře doslova vlétly. Na 0:3 zvýšil Petr Michálek. Poté se na brankáře sám řítil znovu agilní Petr Ezechýl ale byl zastaven stoperem domácích, ten si za zákrok zezadu vysloužil červenou kartu což soupeře položilo doslova na lopatky. Poté se ještě trefili Zdeněk Matuška, Antonín Ezechýl znovu Stanislav Hajda a Petr Ezechýl a ještě 4 x Petr Michálek což v konečném součtu znamenalo 0:11. Vstup do sezóny vcelku slušný. Musím ale pochválit celý tým, který fungoval jako dobře namazaný stroj. Součinnost záložní řady a útoku byl učebnickový o obraně jsem již mluvil. Co říct závěrem, snad jen JEN TAK DÁL HOŠI.